2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Podgórze
Inso Sp. z o.o.
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca Handlowy Klienta - podstawa + premia, Kraków/Limanowa

Wynagrodzenie

4 700 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

W Inso zajmujemy się tworzeniem systemu do zarządzania przedszkolami i żłobkami. Naszym celem jest pomoc placówkom w sprawnym i zorganizowanym zarządzaniu.

W 2022 roku przekroczyliśmy liczbę 1000 obsługiwanych placówek! Oznacza to, że z naszej aplikacji codziennie korzysta blisko 100 tysięcy użytkowników! Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać codzienną pracę tylu przedszkoli i żłobków. Dumni jesteśmy jeszcze bardziej, ponieważ nasze założenie o rzeczywistym wsparciu dyrektorów jest sukcesywnie realizowane, a my nie zwalniamy tempa.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Doradca Handlowy Klienta.

Jeżeli lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać i sprawdzić się w środowisku startupowym aplikuj już dziś!

Miejsce pracy: Limanowa lub Kraków

Wymiar: Pełen etat

Forma zatrudnienia: kontrakt B2B lub umowa o pracę

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • kwalifikacja i obsługa leadów inbound oraz z prospectingu,

  • sprzedaż aplikacji w ramach ustalonego procesu sprzedażowego,

  • przeprowadzanie prezentacji (online) z ukierunkowaniem na realne problemy i potrzeby danej placówki,

  • realizacja celów sprzedażowych,

Cechy idealnego kandydata:

  • wzbudzasz u klientów poczucie zaufania i bezpieczeństwa,

  • potrafisz przeprowadzać skuteczne rozmowy z klientami - lubisz pomagać, słuchać, jesteś dociekliwy w rozwiązywaniu problemów - potrafisz zadawać trafne pytania,

  • jesteś otwarty i chcesz się rozwijać – przyswajanie wiedzy i ciągły rozwój stanowią fundament naszych działań,

  • umiesz pracować w zespole – w Inso wspieramy się na każdym etapie, a zaufanie i zespół to nasze dwie najważniejsze wartości,

  • masz obycie z nową technologią,

  • efektywnie zarządzasz swoim czasem.

Mile widziane:

  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży w SaaS,

  • doświadczenie w prezentacji produktu SaaS - wyjaśnianie technicznych pojęć w prosty i przystępny sposób

Nasza oferta:

  • umowa o pracę lub kontrakt B2B,

  • wynagrodzenie 3 500-6 500 zł netto przy umowie o pracę lub 5 700-11 000 zł netto B2B

  • dodatkowe premie kwartalne za realizację celów sprzedażowych,

  • płatne dni wolne niezależnie od typu umowy,

  • prawdziwy rozwój – możliwość czerpania z wiedzy zdobytej przez zespół,

  • udział w szkoleniach i warsztatach doszkalających,

  • realny wpływ na narzędzia pracy oraz procesy zachodzące w firmie,

  • zespół, w którym każda osoba podchodzi z pasją do swojej pracy

Benefity:

  • spotkania integracyjne

  • bony szkoleniowe

  • kawa

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Jeżeli czujesz, że to ogłoszenie jest dla Ciebie, ale nie do końca spełniasz wszystkie kryteria – aplikuj. Być może odkryjemy w Tobie „to coś”, czego nie ujęliśmy w sztywnych ramach.

Jeżeli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem poniższego formularza.

Proszę o zawarcie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 862586380