2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bydgoszcz
Devire Sp. z o.o.
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca handlowy - Program Czyste Powietrze

Wynagrodzenie

4 500 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Opis

Twoja przyszła firma

W związku z ciągłym rozwojem zespołów doradczych i nowymi, łatwiejszymi możliwościami uzyskiwania funduszy - zapraszamy do współpracy kolejne osoby na stanowisko:

Doradca handlowy ds. Programu Czyste Powietrze. To nie sprzedaż - jako doradca jesteś odpowiedzialny/odpowiedzialna za dotarcie do beneficjentów, przedstawienie możliwości uzyskania dofinansowania i skompletowanie dokumentów.

My zajmujemy się ich weryfikacją i dalszymi działaniami administracyjnymi.

Zapewniamy wdrożenie, przeszkolenie i jasne zasady wynagrodzenia prowizyjnego - od każdej umowy, już po pierwszej transzy z funduszu.

Pieniadzę trafiają do Ciebie dużo szybciej, a Ty - masz możliwość zarabiania kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany - o wszystkim opowiemy Ci podczas spotkania online. Brzmi ciekawie? Czekamy na Twoje CV, do usłyszenia!

Oczekiwania

  • poszukujemy osób otwartych na nową wiedzę, których nie interesują rutynowe działania;

  • idealny kandydat/kandydatka to osoba odpowiedzialna oraz zaangażowana, która potrafi nawiązywać relacje z beneficjentami.

  • kluczowe będą wysokie zdolności komunikacyjne oraz chęć poszerzania kompetencji;

  • nie musisz mieć doświadczenia, ponieważ oferujemy kompleksowe wdrożenie;

  • szukamy osób zaangażowanych, odpowiedzialnych i zmotywowanych do podejmowania nowych wyzwań (jednocześnie - chętnych do zwiększenia swojego wynagrodzenia);

  • wymagane czynne prawo jazdy kat. B

  • wymagane narzędzia pracy takie jak: telefon oraz samochód.

Obowiązki

  • aktywne dotarcie do beneficjentów indywidualnych i przedstawienie informacji nt. programu "Czyste Powietrze" (możliwości uzyskania dofinansowania m.in na wymianę okien, docieplenie budynku, termomodernizację domu)

  • sporządzanie wniosków o dofinansowanie, pomoc w kompletowaniu dokumentów;

  • raportowanie działań w systemie CRM.

Oferta

  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie;

  • Atrakcyjny system prowizyjny - rozliczany za każdy przyznany wniosek już po pierwszej transzy z programu "Czyste Powietrze";

  • Możliwość wysokiego zarobku (brak ograniczeń w ilości otrzymanych prowizju, brak "górnego limitu")

  • Możliwość pracy w bardzo elastycznej formie - to Ty decydujesz ile oraz kiedy pracujesz (czas pracy uzależniony od własnej motywacji do osiągania najlepszych rezultatów i tym samym - uzyskania wysokiej prowizji)

  • Umowa zlecenie lub umowa B2B.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912746737