2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Garbów
Dodane 18 maja 2024

Doradca handlowy w branży Termomodernizacji

Lokalizacja

Garbów

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Firma z branży OZE, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje przedstawicieli na stanowisko:

Profesjonalny doradca klienta do Działu doradztwa i sprzedaży fotowoltaiki z magazynami energii, pomp ciepła, piecy na pellet oraz termomodernizacji budynków.

Twoje obowiązki:

·        aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych,

·        odbywanie umówionych spotkań,

Oferujemy:

·        wysoka prowizja sprzedażowa,

·        dostęp do firmowej floty oraz kart paliwowych

·        rozpoznawalna markę w branży OZE

·        wsparcie merytoryczne

·        wynagrodzenie podstawowe

Mile widziane:

·        doświadczenie w branży energetycznej,

Prześlij nam swoją aplikację. Zaprosimy Cię na rozmowę oraz bezpłatne szkolenie, które organizujemy cyklicznie w biurze.

Lokalizacja

Garbów,

Łódzkie

Łódzkie, Garbów
ID: 917603676