2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Leszno
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca Handlowy w Hurtowni Elektrotechnicznej w Lesznie

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

VOLTA SP. Z O. O. to rodzinna firma, która od blisko 30 lat sprzedaje materiały elektrotechniczne oraz lampy. To odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w swej kategorii dla Klienta detalicznego oraz hurtowego. Pracujemy w 3 Oddziałach w Wielkopolsce oraz Magazynie Centralnym.

VOLTA SP. Z O. O. to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy : Doradcę Handlowego.

Wymagania

⦁    zdolności komunikacyjne oraz otwartość na kontakt z Klientem,

⦁    rzetelność, skrupulatność oraz samodzielność w realizacji zadań,

⦁    dobrej organizacji pracy oraz umiejętność zarządzania sobą w czasie,

⦁    umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy,

⦁    wysoki poziomu kultury osobistej,

⦁    obsługa komputera,

Obowiązki

⦁    bieżąca obsługa klientów detalicznych oraz hurtowych,

⦁    przygotowanie ofert handlowych,

⦁    aktywne poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami,

⦁    dostosowywanie indywidualnego programu lojalnościowego,

⦁    koordynacja działań promocyjnych,

⦁    sporządzanie raportów,

⦁    dbanie o właściwe zatowarowanie i ekspozycję towarów handlowych,

⦁    po odbytym wdrożeniu nastawienie na realizacja planu sprzedaży,

Oferujemy

⦁    stabilność zatrudnienia z nastawieniem na długofalową współpracę, pakiet socjalny: paczki-bony świąteczne, dofinansowane ubezpieczenie grupowe, nieoprocentowane pożyczki dla stałych pracowników, zniżki na zakupy w Naszych hurtowniach, kartę MultiLife, MultiSport

⦁    pogodną atmosferę pracy w zgranym, pomocnym i wspierającym się zespole,

⦁    otwartość na Twoje pomysły i inicjatywę,

⦁    inwestycje w Twój rozwój - dbamy o nieustanne doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji,

⦁    szkolenia wstępne z zakresu wiedzy produktowej, merytoryki branży oraz szkolenia praktyczne na stanowisku,

⦁    pracę pełną wyzwań, pozwalającą na ciągły rozwój i samodoskonalenie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 883798477