2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Gumieńce
Grupa Gezet
Dodane 18 kwietnia 2024

Doradca Handlowy w salonie Hondy

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Gezet jest siecią autoryzowanych salonów i serwisów samochodowych oraz motocyklowych. W naszym portfolio znajduje się obecnie kilkanaście marek, a swoje salony posiadamy w Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie i Zielonej Górze. W branży automotive działamy od roku 2002. Od 2011 roku znajdujemy się na prestiżowej liście TOP50 dealerów w Polsce Miesięcznika Dealer. Rozwijamy naszą działalność w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów osobowych, dostawczych, użytkowych, motocykli jak również nowoczesnych warsztatów blacharsko-lakierniczych pod nazwą Centrum Likwidacji Szkód Grupy Gezet.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Handlowy w salonie Hondy​

ZADANIA:

  • pozyskiwanie klientów
  • badanie potrzeb oraz dopasowywanie rozwiązań
  • aktywna sprzedaż produktów
  • bieżąca obsługa klientów
  • budowanie pozytywnej opinii o marce oraz produktach

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w sprzedaży
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz działania pod presją czasu
  • uśmiechu, otwartości i gotowości do działania
  • znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • atrakcyjny system wynagradzania
  • współpracę w oparciu o umowę B2B
  • interesującą, pełną wyzwań pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w przyjaznym zespole
  • sponsorowane przez pracodawcę ubezpieczenie medyczne
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • karty MultiSport
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj nas na www.gezet.pl

Przesyłając do nas swoje dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz informacji w nich zawartych przez Gezet Sp. z o. o., ul. Kasprzaka 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski.

Pełna informacja na temat przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących praw jest dostępna na stronie: www.gezet.pl/pl/menu/102/klauzula-informacyjna-rodo.html

Informacja o ochronie danych osobowych w procesach rekrutacyjnych

Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – dalej RODO − informujemy, że:

Szanując Twoją prywatność i dbając o to abyś wiedział kto i w jaki sposób przetwarza Twoje dane osobowe, poniżej przedstawiamy informacje, które pomogą Ci to ustalić.

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Gezet Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski, KRS 0000147647 zwana dalej: "Administratorem".

2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych – p. Dariusza Stępkowskiego, z którym możesz się skontaktować w sprawach ochrony Twoich danych osobowych pisemnie na adres naszej siedziby, wskazany powyżej.

3. Jako Administrator Twoich danych będziemy przetwarzać Twoje dane zawarte w CV oraz innych przekazanych nam przez Ciebie dokumentach w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy rekrutacja jak również (o ile wyrazisz na to zgodę) również w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust.1lit c RODO (w zakresie danych których podanie jest zgodnie z Kodeksem Pracy obowiązkowe) oraz art. 6 ust. 1 lit. a (w zakresie danych innych niż obowiązkowe, które będą zawarte w przekazanym nam CV na podstawie Twojej dobrowolnej decyzji).

4. Twoje dane będą przechowywane - przez okres 12 miesięcy lub do dnia wycofania przez Ciebie zgody, którą możesz cofnąć w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu cofnięcia zgody.

5. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

6. W przypadku w którym będziesz uważał , iż Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z prawem , masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 0-193 Warszawa

7. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 908156114