2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Słupsk
Dodane 23 kwietnia 2024

doradca handlowy w salonie samochodowym - AUTA UZYWANE

Wynagrodzenie

4 242 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Salon Toyoty w Słupsku zatrudni osobę na stanowisko Doradca handlowy - auta uzywane

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym

  • zawieranie umów leasingowych zgodnie ze ściśle określonymi wymogami obowiązującymi w firmie

  • realizacja założonych planów sprzedażowych

  • odpowiednia prezentacja samochodów

Od kandydata oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie wyższe – preferowane

  • znajomość branży motoryzacyjnej

  • duże zaangażowanie i motywacja w osiąganiu celów

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • znajomość skutecznych technik pozyskiwania nowych klientów

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Praca zmianowa 7-15, 9-17, praca w weekendy

CV wraz z klauzulą RODO proszę składać poprzez portal OLX lub osobiście w siedzibie firmy w Słupsku, ul. Szczecińska 42

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 913930029