2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Grunwald
Dodane 08 maja 2024

Doradca klienta/ 1/2 etatu Student /Optyk Studio Okularova- Grunwald

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Studio Okularova działa od 2021 roku. Zajmujemy się sprzedażą okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz wykonywaniem badań wzroku i doborem soczewek kontaktowych.

Zatrudnimy doradcę klienta w salonie optycznym Studio Okularova, więc jeśli:

- lubisz pracę z ludźmi,

-interesuje Cię świat optyki i okularów,

- masz doświadczenie w branży lub chcesz nauczyć się nowego zawodu…

To poszukujemy właśnie Ciebie!

 Mile widziani studenci kierunków OPTYKA OKULAROWA/ OPTOMETRIA.

Obowiązki:

-obsługa klientów

-doradztwo w zakresie doboru oprawek i soczewek okularowych

-przygotowywanie dokumentów sprzedaży

-prowadzenie recepcji badań

-dbanie o czystość

Oferujemy:

-elastyczny grafik

-umowę o zlecenie na część/ pół etatu

-prowizje od sprzedaży

 -zniżki pracownicze na zakup okularów

-możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży optycznej

Miejsce: Studio Okularova (aktualnie działamy w dwóch lokalizacjach)

P.H. Kopernik

Ul. Mrągowska 4

60-161 Poznań (Grunwald)

N-PARK Promienista

ul. Promienista 160, 60-142 Poznań (Grunwald)

Godziny pracy:

PN- PTK 10-20 lub 10-19

SB 10-18

Ndz handlowe 10-15

 Jesteś zainteresowany/a? Wyślij nam swoje CV w formacie PDF.

znajdz nas na IG: studio.okularova

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 916917724