2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Opolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Strzelce Opolskie
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Klienta Alior Bank Strzelce Opolskie

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych banków w Polsce poszukuje ambitnych osób do pracy na stanowisku : Doradca Klienta

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków:

·  budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Banku

·  kompleksowa obsługa klientów

·  aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych

·  realizację transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

Kogo szukamy do naszych zespołów:

· zaangażowanych osób, które interesują się branżą finansową i chcą tą wiedzę rozwijać.

·  komunikatywnych i otwartych Kandydatów

·  osób, które potrafią tworzyć trwałe i przyjazne relacje zarówno w Zespole i z Klientami.

·  osób, które są otwarte na rozwój i chcą podnosić swoje kompetencje, umiejętności.

·  osoby z minimum średnim wykształceniem.

Dołączając do nas otrzymasz:

·  umowę o pracę na pełen etat - bo wiemy jak ważna jest stabilność zatrudnienia

·  stałe wynagrodzenie podstawa + system premiowy, gdyż cenimy Twoje zaangażowanie

·  wsparcie i pomoc w realizacji zadań – bo chcemy, abyś odnosił\a sukcesy

·  szkolenia i programy wdrożeniowe – chcemy abyś stale się rozwijał\a

·  opiekuna, który sprawnie i skutecznie przeprowadzi Cię przez proces adaptacji,

·  możliwość brania udziału w konkursach sprzedażowych

·  możliwość rozwoju zawodowego i szansę na awans w ramach struktury Banku.

·  pracę w przyjaznym zespole

·  pracę w stałych godzinach

I to co bezcenne: zdobycie doświadczenia w jednym z największych banków w Polsce

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij CV wraz z dopisaną klauzulą o danych osobowych:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).''

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 819764246