2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Rawa Mazowiecka
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca klienta (ankiety) praca na stałe

Wynagrodzenie

4 600 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Contact Center sp. z o.o. od 1999 roku świadczy usługi dla wciąż rosnącego grona Klientów, zachowując najwyższe standardy jakości i obsługi. Poprzez innowacyjne działania i rozwój oferty produktowej nieustannie dostosowuje się do dynamicznie zmieniających się trendów a przede wszystkim rynkowych oczekiwań i potrzeb.

Zapraszamy do Nas jeśli:

szukasz stałej pracy na jednym projekcie z wolnymi weekendami

Obecnie do naszych zespołów szukamy osób na stanowisko:

Doradca Klienta

Ul. Słowackiego 72 A

Będziesz mógł/mogła rozwinąć swoje kompetencje komunikacyjne, sprzedażowe i przede wszystkim pracować w zgranym zespole. Jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia zawodowego – nie martw się wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

 Nowoczesne biuro w Rawie Mazowieckiej (ul. Słowackiego 72A).

 Pracę w trybie stacjonarnym, dwuzmianowym (wolne weekendy)

Atrakcyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników

 Możliwości rozwoju zawodowego

Szkolenia przygotowujące do pracy z Klientem,

Pakiet benefitów: Multisport, ubezpieczenie grupowe, Medicover,

Wspaniałą atmosferę oraz wsparcie pracowników i przełożonych

Zakres obowiązków:

Profesjonalny kontakt z Klientem - połączenia wychodzące (praca polegająca na badaniu opinii klientów jednego z największych Banków w Polsce)

Przestrzeganie procedur oraz dążenie do realizacji celów

Dbanie o dobre relacje z Klientem.

Profesjonalny kontakt z Klientem

Mile widziane doświadczenie

Szukamy Ciebie jeśli:

Lubisz rozmawiać przez telefon

Masz wykształcenie min. średnie

Wysoko cenisz świetną atmosferę w pracy

Chcesz podnosić kompetencje zawodowe

Potrafisz wykorzystać swoją kreatywność, energię i proaktywną postawę do realizacji celów

Co nas wyróżnia:

Elastyczny grafik

Udział w systemie prowizyjnym

Przyjazna atmosfera

Nie czekaj dłużej i aplikuj, aby dołączyć do nas już teraz. Czekamy właśnie na Ciebie!

Planowane szkolenie już 13 maja

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 913882703