2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opole
Dodane 16 maja 2024

Doradca Klienta - aplikuj już teraz!

Wynagrodzenie

1 790 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Inny, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy liderem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań finansowych w Polsce: kredytów hipotecznych, gotówkowych, inwestycji, nieruchomości i usług finansowania przedsiębiorstw. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku pośrednictwa finansowego, wyróżniającą się innowacyjnym podejściem do Klienta oraz jakością świadczonych usług. Nasza firma to przede wszystkim zespół wszechstronnych ekspertów, wspierających swoich Klientów na każdym etapie ich życia.

Twój zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wspieranie Klientów firmy w znalezieniu najbardziej korzystnego i dopasowanego do ich potrzeb rozwiązania finansowego (kredytu, ubezpieczenia) oraz za przygotowanie dokumentacji i przeprowadzenie procesu obsługi zgodnego z wytycznymi instytucji współpracujących oraz nadzorujących.

Nasze wymagania:

  • Roczne doświadczenie w sprzedaży w obszarze kredytów hipotecznych, kredytów gotówkowych, produktów dla firm, ubezpieczeniach lub produktach inwestycyjnych

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie semestry studiów (oczekujemy pełnej dyspozycyjności)

  • Wiedza z zakresu finansów i ekonomii

  • Wysoki poziom motywacji

  • Chęć do rozwoju i doskonalenia kompetencji merytorycznych i sprzedażowych

To oferujemy:

  • Biura w atrakcyjnych lokalizacjach

  • Pracę z klientami umawianymi przez Contact Center

  • Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz bardzo atrakcyjnego systemu prowizyjnego

  • Współpracę z kluczowymi partnerami nieruchomościowymi w Polsce

  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju eksperckiego a także dodatkowe ścieżki tj. ścieżka menedżerska oraz mentorska

  • Prosty i przejrzysty CRM umożliwiający sprawne zarządzanie zadaniami i pracą z klientami (procesem sprzedaży)

  • Wsparcie ze strony najlepszych trenerów i dedykowanych departamentów

  • Innowacyjne programy do współpracy z firmami i deweloperami

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 871899635