2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Małopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Trzebinia
Dodane 08 kwietnia 2024

Doradca Klienta Bank Millennium

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trzebinia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis Placówki partnerskie Banku Millennium to sieć oddziałów franczyzowych, czyli autonomicznych punktów sprzedaży produktów finansowych działających na licencji Banku Millennium. Placówki partnerskie funkcjonują na terenie całego kraju i posiadają prawo do używania logo i koncepcji biznesowej oraz do sprzedaży produktów Banku.

GŁÓWNE ZADANIA:

• sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku

• obsługa Klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych

• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych

• realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

• wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

• odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

WYMAGANIA:

• wykształcenie min. średnie maturalne

• mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych

• wysokie zdolności komunikacyjne

• nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami

• wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

• samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

OFERUJEMY:

• pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę w placówce partnerskiej Banku Millennium

• stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym

• profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe)

• pracę w przyjaznym zespole

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego...”.

Lokalizacja

Trzebinia,

Małopolskie

Małopolskie, Trzebinia
ID: 860135279