2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kujawsko-pomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Toruń
Bank Pocztowy
Dodane Dzisiaj o 08:57

Doradca Klienta Bank Pocztowy Toruń

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami,

  • realizację celów sprzedażowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość obsługi,

  • operacyjną obsługę Klientów detalicznych, małych i średnich firm.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych, finansowych lub telekomunikacyjnych,

  • wykształcenie min. średnie, silne nastawienie na realizację celów, również tych związanych z własnym rozwojem zawodowym,

  • otwartość na ludzi i umiejętność nawiązywania kontaktów.

To oferujemy:

  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym

  • realny wpływ na to, ile zarabiasz (poprzez atrakcyjny system prowizyjny)

  • bogaty pakiet benefitów

 Chcesz wiedzieć więcej?

Wejdź na www.pocztowy.pl/kariera

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym. Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Klauzula informacyjna w związku z przetwarzaniem danych osobowych w procesie rekrutacji:

Przesyłając niniejsze zgłoszenie przyjmuje Pani/Pan do wiadomości, że zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1 oraz Dz. Urz. UE L 127 z 23.05.2018, str. 2) (dalej „RODO”):

·        Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (85-959), przy ul. Jagiellońskiej 17 (dalej: „Bank”).

·        Kontakt. Może Pani/Pan skontaktować się z Bankiem za pomocą:

·        poczty tradycyjnej – kierując list na adres: ul. Jagiellońska 17, 85-959 Bydgoszcz;

·        poczty elektronicznej – kierując e-mail na adres: rekrutacjaATpocztowy.pl;

·        IOD. W Banku został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można się skontaktować za pomocą:

·        poczty tradycyjnej – kierując list na adres: ul. Jagiellońska 17, 85-959 Bydgoszcz z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”;

·        poczty elektronicznej – kierując e-mail na adres: rekrutacjaATpocztowy.pl, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych” lub na adres iodATpocztowy.pl.

·        Cele i podstawy przetwarzania. Bank będzie przetwarzać Pani/Pana dane w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego, w tym wdrożeniowego, np. w zakresie realizacji szkoleń wstępnych – podstawą prawną przetwarzania danych w tym przypadku są art. 6 ust. 1 lit. b oraz c RODO w związku z art. 22 1 1 i 2 Kodeksu Pracy. Jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji lub jeśli w dokumentach przesłanych do Banku umieści Pani/Pan inne dane niż wskazane w art. 221 § 1 Kodeksu Pracy i art. 9 ust. 1 RODO, Bank przetwarzać będzie je na podstawie zgody – podstawa art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Pani/Pana wyraźna zgoda na ich przetwarzanie – te dane będą przetwarzane na podstawie art. 9 ust. 2 lit. a RODO.

·        Okres przechowywania danych. Bank będzie przechowywać Pani/Pana dane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do momentu zakończenia tego procesu rekrutacji jednak nie dłużej niż przez okres  6 miesięcy od przesłania zgłoszenia. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości, Bank będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody lub przez okres 2 lat od przesłania zgłoszenia, w którym wyraził/a Pani/Pan zgodę na takie przetwarzanie, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi jako pierwsze.

·        Odbiorcy danych. Pani/Pana dane osobowe mogą zostać udostępnione agencjom pośrednictwa pracy lub podmiotom współpracującym z Bankiem w zakresie dostarczania Bankowi usług, bez których prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym wdrożeniowych, np. w zakresie realizacji szkoleń wstępnych byłoby utrudnione (np. podmioty dostarczające infrastrukturę informatyczną, firmy audytorskie, kancelarie prawne, firmy szkoleniowe, hotele). Natomiast odbiorcą danych osób kierowanych na badania wstępne (w tym ich numerów telefonów) będą podmioty świadczące usługi z zakresu medycyny pracy.

·        Prawa osób, których dane dotyczą. Zgodnie z RODO oraz na zasadach w nim określonych przysługuje Pani/Panu:

·        prawo dostępu do danych oraz otrzymania ich kopii;

·        prawo do sprostowania (poprawiania) danych;

·        prawo do usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania;

·        prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych – o ile została ona wyrażona; wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem;

·        prawo do przenoszenia danych;

·        prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego; w Polsce jest to do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

·        W celu realizacji Pani/Pana praw, może Pani/Pan skontaktować się z Bankiem lub Inspektorem Ochrony Danych na dane wskazane w pkt. 2 i 3.

·        Informacja o dobrowolności podania danych. Podanie danych ma charakter dobrowolny lecz jest konieczne dla udziału w procesie rekrutacji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 912117686