2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Pomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kartuzy
Dodane 15 kwietnia 2024

doradca klienta/bankier

Lokalizacja

Kartuzy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy doradców do placówki partnerskiej Alior Banku w Kartuzach.

 Zakres obowiązków:

  •  aktywna sprzedaż produktów bankowych,

  • pozyskiwanie klientów, utrzymywanie z klientami stałych dobrych relacji,

  • obsługa transakcji kasowych.

 Wymagania:

  •  doświadczenie w obsłudze klienta/w sprzedaży,

  • doświadczenie w pozyskiwaniu klienta,

  • umiejętność  nawiązywania relacji biznesowych,

  • komunikatywność, duża energia w działaniu, świetna organizacja pracy własnej,

  • wykształcenie wyższe,

  • prawo jazdy B.

Oferujemy :

  • umowę o pracę, stabilne  zatrudnienie,

  • wynagrodzenie zasadnicze stałe + premie za sprzedaż,

  • bezpłatne szkolenie wstępne organizowane przez Bank,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • pracę w przyjaznej atmosferze.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Lokalizacja

Kartuzy,

Pomorskie

Pomorskie, Kartuzy
ID: 911950766