2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Wrocław
  7. Zarządzanie sprzedażą - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Doradca Klienta Biznesowego / Menedżer Sprzedaży / OZE

Wynagrodzenie

5 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służboweKadra kierownicza

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego Doradcy klienta biznesowego/ Menedżera Sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów biznesowych

  • sprzedaż i wprowadzanie w firmach pakietów opieki medycznej

  • obsługa klientów z powierzonego portfela

  • budowanie i zarządzanie zespołem

  • mentoring, wsparcie

Co proponujemy?

  • wysoka podstawa + nawet 40% prowizja

  • elastyczny czas pracy

  • pakiet szkoleń oraz rozwój zawodowy na różnych płaszczyznach

  • rozwój na ścieżce menadżerskiej i/lub trenerskiej

  • opieka medyczna, karta multisport

Czego oczekujemy?

  • min. średnie wykształcenie

  • dwuletnie doświadczenie w sprzedaży

  • znajomość branży OZE

  • umiejętności zarządzania czasem swoim i podległego zespołu

  • prawo jazdy kat.B

Aplikacje prosimy przesyłać przez przycisk APLIKUJ.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 904684307