2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rzeszów
Bogdan
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca Klienta Biznesowego ORANGE POLSKA

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

GTI Sp. z o.o. - jako największy Autoryzowany Partner Orange Polska S. A., posiadający 30 Regionalnych Biur Handlowych zatrudniających ponad 100 Doradców Klienta Biznesowego oraz sieć 197 salonów sprzedaży na terenie całego kraju zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Biuro Regionalne w Rzeszowie

Twój zakres obowiązków:

- doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych oraz ICT dla klientów biznesowych - negocjacje, sprzedaż i przygotowywanie ofert handlowych

- pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa posprzedażowa

- realizacja założonych celów sprzedażowych

Nasze wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów

- zaangażowanie w realizację celów

- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi

- umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby klientów

- zainteresowanie nowinkami technologicznymi (mile widziane)

To oferujemy:

- program wdrożeniowy, szkolenia produktowe i sprzedażowe

- atrakcyjne premie uzależnione od wyników

- wysokie prowizje sprzedażowe

- wsparcie operacyjne doświadczonych menedżerów

- stabilne warunki pracy w ramach umowy zlecenie lub umowy B2B

- benefity: karty sportowo-rekreacyjne, szkolenia , wyjazdy integracyjne, liczne schematy motywacyjne

My stwarzamy możliwości, Ty osiągasz sukcesy!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 912848878