2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gorzów Wielkopolski
Dodane 03 maja 2024

Doradca klienta- branża motoryzacyjna

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta firmy z branży motoryzacyjnej będąca liderem w swojej branży i największym graczem na rynku samochodów użytkowych poszukujemy osoby, która zajmie się kompleksową opieką nad klientem.

Podczas pracy możesz liczyć na ciągły rozwój i doskonalenie wiedzy. Dzięki szczegółowemu wdrożeniu i szkoleniom zdobędziesz szereg nowych uprawnień i kompetencji, które znacznie wzbogacą Twoją wiedzę w dziedzinie motoryzacji.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa zleceń serwisowych.

  • Przyjmowanie zgłoszeń klienta.

  • Kompletowanie dokumentacji zleceń warsztatowych.

  • Sporządzanie wycen i ustalanie zakresów napraw z klientem.

  • Nadzorowanie procesu naprawy.

  • Współpraca i komunikacja z innymi działami pomocnymi w obsłudze klienta.

  • Kalkulacja kosztów napraw, w oparciu o dokumentację techniczną Mercedes-Benz.

  • Dbanie o jakość i terminowość świadczonych.

Wymagania:

  • Otwartość, komunikatywność i proaktywna postawa

  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu budowy samochodów.

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów.

  • Prawo jazdy min. kat. B.

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Pracodawca oferuję:

  • Partnerską atmosferę w miejscu pracy.

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta Multisport

  • Podnoszenie kwalifikacji dzięki cyklicznym szkoleniom

  • Premie kwartalne

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 914619686