2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzgów
Dodane 19 kwietnia 2024

Doradca klienta Dajar Home&Garden Rzgów

Lokalizacja

Rzgów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

Doradca klienta

Miejsce pracy Rzgów

Miejsce pracy: „DAJAR” Sp. z o.o. - PTAK OUTLET RZGÓW UL. ŻEROMSKIEGO 8

Opis stanowiska:

• profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,

• obsługa kasy fiskalnej,

• ustawianie towarów na regałach,

• dbanie o estetyczny i właściwy sposób ekspozycji towarów,

• realizacja założonych planów sprzedażowych.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

• zaangażowania i odpowiedzialności,

• pozytywnego nastawienia i chęci do pracy,

• umiejętności pracy w zespole,

• dyspozycyjności – praca w systemie równoważnym,

• łatwości w nawiązywania kontaktów,

Oferujemy:

• pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• miłą atmosferę w pracy,

• możliwość rozwoju zawodowego.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Sprzedawca zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883,tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182 z późniejszymi zmianami)

Informacja:

“Zgodnie z art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy , że :

a) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dajar sp. z o.o. z siedzibą 75-072 Koszalin, ul. Połtawska 6

b) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - dpo

c) Pani/Pana dane przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko Sprzedawca

d) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody oraz przez czas określony przepisami prawa

e) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo do sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto posiada Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych osobowych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do przenoszenia tych danych

Lokalizacja

Rzgów,

Łódzkie

Łódzkie, Rzgów
ID: 827133798