2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Olsztyn
Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.
Dodane 02 maja 2024

Doradca Klienta Detalicznego

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

Główne Zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów będących w ofercie Banku

  • pozyskiwanie i obsługa Klientów detalicznych

  • budowanie i rozwijanie relacji z Klientami

  • sporządzanie dokumentacji

  • obsługa kasowa Klientów

Nasze Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub finansowe)

  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, w tym produktów hipotecznych

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z Klientami

  • nastawienie na osiąganie zamierzonych rezultatów

  • kurs kasjera walutowo-złotowego

  • mile widziana znajomość programu defBank

  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej 2 dni w miesiącu

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie grupowe

  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • dofinansowanie działań szkoleniowych

  • możliwość korzystania z pakietów sportowych

  • dostęp do platformy e-learningowej języków obcych: angielski, hiszpański, niemiecki, włoski

  • Pracowniczy Program Emerytalny

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 914457805