2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kielce
Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Klienta Detalicznego (ze sprzedażą produktów hipotecznych)

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

Główne Zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów będących w ofercie Banku

  • pozyskiwanie i obsługa Klientów detalicznych

  • budowanie i rozwijanie relacji z Klientami

  • sporządzanie dokumentacji

  • obsługa kasowa Klientów

Nasze Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z Klientami

  • nastawienie na osiąganie zamierzonych rezultatów

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów hipotecznych

  • mile widziane doświadczenie w kasowej obsłudze klienta lub kasjera walutowo-złotowego

  • mile widziana znajomość programu defBank

Oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej 2 dni w miesiącu

  • przygotowanie do sprzedaży produktów hipotecznych

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie grupowe

  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • dofinansowanie działań szkoleniowych

  • możliwość korzystania z pakietów sportowych

  • dostęp do platformy e-learningowej języków obcych: angielski, hiszpański, niemiecki, włoski

  • Pracowniczy Program Emerytalny

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 911960370