2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 11 kwietnia 2024

Doradca Klienta, dla ucznia Sklep dla tancerzy WTORKI, ŚRODY, CZWARTKI

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

STAŁA PRACA DLA ucznia

Zajmujemy się branżą taneczną,

prowadzimy sprzedaż artykułów, odzieży i obuwia tanecznego.

stakato.pl

Mile widziany absolwent Szkoły Tanecznej

Salon czynny w tygodniu od 10:00 do 18:00, w soboty 10:00 do 14:00

Proszę o przeczytanie treści ogłoszenia przed udzieleniem odpowiedzi!

(dyspozycyjność przynajmniej 3 dni w tygodniu po 6-8h + 2 soboty po 4h) Wtorki, środy, czwartki >

Praca również w wakacje/ferie. Cały rok.

Opis stanowiska pracy:

-bezpośrednia obsługa klientów w salonie

-przyjmowanie zamówień

-przygotowywanie przesyłek

-dbanie o wystrój salonu

-uzupełnianie stanów magazynowych,

-składanie zamówień

-okazjonalnie praca przy stoisku wystawienniczo-handlowym podczas wydarzeń tanecznych

Zależy nam, aby osoba na tym stanowisku:

-była komunikatywna

-dobrze zorganizowana i spostrzegawcza

-zaangażowana i otwarta na nową wiedzę

-z poczuciem estetyki

-posiadająca znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

-stałe zatrudnienie/długoterminowe

-umowę zlecenie

-ciekawe doświadczenie,

-kontakt z pasjonatami

-od 28 zł/h na rękę dla ucznia do 26 roku życia przy umowie zlecenie.

-dodatkowy premiowy system wynagrodzenia

W przypadku dalszego zainteresowania, proszę do odpowiedzi załączyć swoje CV oraz napisać coś od siebie.

Na przykład dlaczego pani/pan będzie właściwym kandydatem.

Pozdrawiamy

stakato.pl

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 911126997