2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Karpacz
Grzegorz
Dodane 20 maja 2024

Doradca Klienta do sklepu jubilerskiego w Karpaczu!

Wynagrodzenie

5 100 - 7 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Karpacz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy popularnym sklepem jubilerskim HARF , oferującym szeroką gamę biżuterii oraz zegarków najwyższej jakości. Poszukujemy Doradcy Klienta, który dołączy do naszego zespołu i zapewni sprawną i fachową obsługę na dalszym etapie rozwoju firmy. Poszukujemy szybko uczącej się osoby, która ceni kontakty z ludźmi i potrafi budować relacje z Klientami; niezależnie od doświadczenia, gwarantujemy wsparcie i pomoc w nauce wszystkiego, co niezbędne.

Stanowisko: Doradca Klienta

Miejsce pracy: Sklepie Harf w Kapaczu

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klientów i doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • Prezentacja biżuterii i zegarków zgodnie z wytycznymi firmy

  • Utrzymanie porządku i odpowiedniej ekspozycji towaru

  • Realizacja obowiązków związanych z rutynowym działaniem sklepu

  • Realizacja celów sprzedażowych

Oczekujemy:

  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu relacji z Klientami

  • Umiejętności estetycznego układania biżuterii

  • Znajomości trendów w modzie i branży jubilerskiej

  • Zaangażowania i chęci do nauki

  • Wysokiej kultury osobistej oraz profesjonalnego wyglądu zgodnego z wizerunkiem sklepu jubilerskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Elastyczny grafik

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z podstawy oraz premii sprzedażowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę w zespole oraz wsparcie ze strony przełożonych

  • Pakiet benefitów, w tym zniżki na produkty oferowane w sklepie

Jeśli jesteś osobą pełną pasji do pracy z ludźmi, szybko uczącą się, lubiącą nawiązywać relacje i interesującą się modą oraz biżuterią, nie zwlekaj! Wyślij swoje CV. Mile widziany list motywacyjny.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)

Lokalizacja

Karpacz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Karpacz
ID: 915300306