2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wielkopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Poznań
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Stare Miasto
Dodane 14 kwietnia 2024

Doradca klienta / doradca ubezpieczeniowy

Wynagrodzenie

4 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Tworzymy nowy silny nowy zespół u pośrednika ubezpieczeniowego. W naszej ofercie

znajdziesz większość towarzystw ubezpieczeniowych.

Jeśli chcesz realizować się w ubezpieczeniach, mając nieograniczone możliwości zarobkowe czekamy na Twoje CV.

Obowiązki:

  • przygotowywanie ofert Ubezpieczenia, porównywanie;

  • pozyskiwanie klientów, a także spotkania z umówionymi przez nasz callcenter;

  • opracowywanie ofert ubezpieczenia i przedstawianie ich klientom;

  • budowanie długofalowych relacji z klientami;

  • raportowanie;

  • praca również na naszej bazie klientów;

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w sprzedaży usług finansowych, ubezpieczeniowych;

  • samodzielność i dokładność;

  • samodyscyplina oraz umiejętność planowania pracy

  • własny samochód – rozliczenie na podstawie kilometrówki;

 Oferujemy:

  • kontrakt, umowa B2B, umowa zlecenia docelowo umowa o pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • ubezpieczenie zdrowotne;

  • ubezpieczenie grupowe.

Zapraszamy do rozmowy .

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 893266182