2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Starogard Gdański
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Klienta ds. Alkoholi

Wynagrodzenie

4 750 - 5 350 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sklepów ALKO poszukujemy Doradcę Klienta ds. Alkoholi w sklepie ALKO w STAROGARDZIE GDAŃSKIM

WYNAGRODZENIE PODSTAWOWE 4350 ZŁ + 400 ZŁ PREMII LOJALNOŚCIOWEJ + PREMIA SPRZEDAŻOWA DO 600 ZŁ

MOŻLIWOŚĆ SZYBKIEGO AWANSU NA STANOWISKO LIDERA ZESPOŁU

WSZYSTKIE NIEDZIELE I ŚWIĘTA WOLNE

Opis stanowiska:

• profesjonalna obsługa klienta w zakresie rozpoznawania potrzeb klienta, doradztwo w zakresie szerokiego asortymentu alkoholi mocnych i piwa oraz pozostałych produktów oferowanych do sprzedaży

• ciągłe poszerzanie wiedzy z zakresu sprzedawanych produktów

• przyjmowanie dostaw, kontrola ilościowo - jakościowa dostarczonego towaru

• odpowiedzialność za powierzony towar, dbałość o prawidłowość stanów towarowych w sklepie

• prowadzenie ewidencji sprzedaży przy użyciu kasy fiskalnej, rozliczanie dziennych utargów z kasy

• uzupełnianie towarów na półkach sklepowych - wykładanie towaru

• organizacja swojego stanowiska pracy zapewniającą wysoki standard, profesjonalizm w obsłudze klientów

Wymagania:

• miła aparycja i otwarte usposobienie pozwalające na wspaniały kontakt z klientem

• umiejętności organizacyjne

• odpowiedzialność i punktualność

• wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• dogodne godziny pracy, praca dwuzmianowa - ZAWSZE 40h w tygodniu - NIE PRACUJEMY W NIEDZIELE I ŚWIĘTA

• możliwość rozwoju zawodowego i awansu

• stałe wynagrodzenie + premie za osiągnięte wyniki sprzedaży, łączne wynagrodzenie nawet do 5350 zł brutto

• podwyższanie swoich kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 786418968