2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Śląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Katowice
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Pracownik HR
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca klienta ds. monitoringu płatności

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Odkryj Medusmo - miejsce pełne innowacji, oferujące doskonałą technologię i inspirujące środowisko pracy. Razem z doświadczonym zespołem pomagamy spełniać potrzeby klientów i rozwijać się zawodowo, oferując elastyczną pracę zdalną. Dołącz do Nas!

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Doradcy klienta ds. monitoringu płatności

Główne zadania:

  • Obsługa połączeń wychodzących;

  • Prowadzenie monitoringu oraz rozmów windykacyjnych na różnych kampaniach;

  • Informowanie o zaległościach spłaty;

  • Ustalanie terminu spłaty z Klientem;

  • Przekazywanie informacji zgodnie ze skryptem.

Oczekujemy:

  • Pozytywnego nastawienia i zaangażowania;

  • Umiejętności pracy pod presją;

  • Komunikatywności i cierpliwości;

  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00 (praca zmianowa);

  • Doświadczenia w obszarze obsługi Klienta.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na 1/16 etatu umowy o pracę + umowę zlecenie zawartą na 18 miesięcy;

  • 5 dniowe szkolenie stacjonarne (płatne od 1 dnia);

  • Wynagrodzenie godzinowe 27,70 zł brutto/ h + system premiowy;

  • Elastyczne godziny pracy – do ustalenia;

  • Współpracę w przyjaznej atmosferze;

  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy w systemie zdalnym.

Praca w Gliwicach przy ul. Zygmunta Starego 24A.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 864206119