2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Podgórze Duchackie
Dodane 07 czerwca 2024

Asystent ds. Obsługi Klienta z językiem polskim. PRACA ZDALNA

Wynagrodzenie

27,70 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Czy marzysz o pracy, w której możesz rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne? Lubisz dynamiczne środowisko, gdzie każdy dzień przynosi nowe doświadczenia? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i stań się częścią firmy, która ceni sobie współpracę i rozwój.

Nasze oczekiwania:

•             Biegła znajomość języka polskiego,

•             Dobra znajomość języka angielskiego (B1),

•             Znajomość obsługi komputera i programów biurowych,

•             Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne,

•             Dyspozycyjność min. 130 godz. w miesiącu

Jakie zadania czekają na Ciebie:

•             Profesjonalna obsługa klientów przez telefon, e-mail oraz czat,

•             Rozwiązywanie problemów klientów oraz odpowiadanie na ich zapytania,

•             Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych,

•             Udzielanie informacji odnośnie przewozu bagaży, rezerwacji miejsc i zamawianie nowych biletów

Co oferujemy:

•             Atrakcyjną gwarantowaną stawkę godzinową oraz bonusy

•             Płatne szkolenie w pełni przygotowujące do pracy

•             Możliwość pracy zdalnej (100%)

•             Możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy

•             Pakiet benefitów i programy motywacyjne

Nie czekaj wyślij nam swoje CV!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 918888153