2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mikołów
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Łukasz
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Klienta - ds. sprzedaży artykułów GSM i telefonów, Auchan

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Masterkom to polska firma o ugruntowanej pozycji, która od 10 lat działa na rynku sprzedaży akcesoriów GSM. Aktualnie dajemy stabilne zatrudnienie grupie ponad 100 specjalistów na terenie całego kraju.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Doradcy Klienta.

Oferujemy:

         Umowę o pracę od pierwszych dni,

         Pełne wdrożenie i wyjaśnienie wszelkich oczekiwań,

         Możliwość długoletniej pracy,

         Bardzo prosty system premiowania uzależniony tylko od Twojego zaangażowania i umiejętności,

         Możliwość rozwoju osobistego ( szkolenie z licencjonowanymi trenerami ),

         Zniżki pracownicze na zakup asortymentu sklepowego,

         Elastyczny grafik,

         Imprezy Integracyjne,

Wymagania:

         Zaangażowanie i chęć do nauki,

         Umiejętność pracy w zespole,

         Zaświadczenie o niekaralności,

         Minimum 6 miesięczne doświadczenie w pracy z klientem,

         Podstawowe umiejętności manualne i komunikacyjne,

         Wykształcenie średnie,

Dodatkowe atuty

         Prawo Jazdy.

         Chęć rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności- zależy nam na ludziach, którzy chcą się rozwijać i z którymi możemy planować współpracę na lata.

Zakres obowiązków:

         Sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy,

         Dbanie o najwyższą jakość obsługi,

         Dbanie o prawidłowe zatowarowanie sklepu i estetyczną ekspozycję towaru,

         Montaż zabezpieczeń telefonu takie jak szkła , folie  itp,

         Praca 14 dni w miesiącu po 12h,

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 909643904