2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Zabrze
Marta
Dodane 22 kwietnia 2024

Doradca Klienta ds. Usług Finansowych

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Masz doświadczenie w sprzedaży kredytów, leasingów? Nie jest Ci obca: praca z duż ilością dokumentów? Uwielbiasz: pracę z klientem? Twoją mocną stroną jest: doskonała organizacja pracy oraz samodzielność i odpowiedzialność. Czerpiesz przyjemność z osiąganych wyników? Jeśli tak, to wygląda na to, że właśnie na Ciebie czekamy! Szukamy osób na stanowisko Doradcy Klienta ds. Usług Finansowych!

Twój zakres obowiązków:

  • Zawieranie umów kredytowych/ leasingowych

  • Sprzedaż dodatkowych produktów finansowych: ubezpieczenia OC/AC, inne produkty

  • Budowa dobrych relacji z Klientami

  • Obsługa kasowa klientów (po wcześniejszym przeszkoleniu)

To oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Stałe wynagrodzenie wraz z bardzo atrakcyjnym systemem bonusowym

  • Nie będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów, nasi handlowcy przyprowadzają do Ciebie tylko zdecydowane osoby na zakup lub sprzedaż samochodów

  • Pracę według grafiku w systemie zmianowym, tylko 14/15 dni pracujących w miesiącu

  • Dla najlepszych możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • System szkoleń

  • Zakup produktów z rabatami (samochód, kredyt, ubezpieczenia)

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Kartę Multisport

Nasze wymagania:

  • Doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta

  • Praktycznej znajomości produktów finansowych

  • Umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych

  • Rzetelności w wykonywaniu pracy administracyjnej, przygotowywaniu umów i dokumentów

  • Wykształcenia min. średniego

  • Otwartości na pracę zespołową

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 668073503