2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lubelskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lublin
hr aaa auto
Dodane Dzisiaj o 13:57

Doradca Klienta ds. Usług Finansowych - Lublin

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteś, ambitny, nie boisz się nowych wyzwań, nie masz doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych, ale Cię to interesuje, a dodatkowo lubisz pracę z Klientem, to ta praca jest dla Ciebie ! Aplikuj do nas! Czekamy do Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Zawieranie umów kredytowych/ leasingowych.

  • Sprzedaż dodatkowych produktów finansowych: ubezpieczenia OC/AC, inne produkty.

  • Budowa dobrych relacji z Klientami.

  • Obsługa kasowa klientów (po wcześniejszym przeszkoleniu).

To oferujemy:

  • Umowę o pracę.

  • Stałe wynagrodzenie wraz z bardzo atrakcyjnym systemem bonusowym - możliwość zarobienia od 7000 do 15000 PLN brutto.

  • Nie będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów, nasi handlowcy przyprowadzają do Ciebie tylko zdecydowane osoby na zakup lub sprzedaż samochodów.

  • Pracę według grafiku, tylko 14/15 dni pracujących w miesiącu.

  • Dla najlepszych możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

  • System szkoleń.

  • Zakup produktów z rabatami (samochód, kredyt, ubezpieczenia).

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

  • Kartę Multisport.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta.

  • Praktycznej znajomości produktów finansowych (mile widziane, ale niekonieczne ;) )

  • Umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych.

  • Rzetelności w wykonywaniu pracy administracyjnej, przygotowywaniu umów i dokumentów.

  • Wykształcenia min. średniego.

  • Otwartości na pracę zespołową.

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 692273159