2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kowale
Bricoman Polska Sp. z o.o.
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Klienta dział Budowlany Bricoman

Lokalizacja

Kowale

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Opis

Doradca Klienta – Dział Budowlany

Miejsce pracy: Gdańsk Kowale

Twoje zadania to:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów

  • Zapewnienie dostępności towarów (zamówienia, wykładanie towaru na półkę)

  • Dbałość o dobry wygląd Działu Budowlanego (czuwanie nad poprawnością etykiet cenowych, przygotowanie plakatów cenowych)

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość produktów z Działu Budowlanego

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w sklepie wielkopowierzchniowych

  • Chęć rozwoju

  • Nastawienie na pracę z Ludźmi

  • Dobrą organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy fizycznej, w zmiennych warunkach atmosferycznych

  • Uprawnienia na wózki widłowe – będzie Twoim dodatkowym atutem;)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty Multisport

  • Szkolenia, programy rozwojowe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju

  • Rabat pracowniczy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kowale,

Pomorskie

Pomorskie, Kowale
ID: 909208648