2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wyszków
Dodane 17 kwietnia 2024

Doradca klienta - Bricomarche Wyszków

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: Nie

Bricomarche to jedna z najszybciej rozwijających się sieci sklepów typu "dom i ogród". Mamy 200 punktów sprzedaży w Polsce i łącznie 618 w Europie. Każdy sklep ma niezależnego właściciela zrzeszonego w ramach Grupy Muszkieterów. W Polsce zatrudniamy ponad 15 800 osób.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

DORADCA KLIENTA

Miejsce wykonywania pracy: Bricomarche Wyszków

Obowiązki:

  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży i doradztwa

  • ekspozycja towaru na stoiskach handlowych

  • weryfikacja i aktualizacja cen

  • dbanie o wizerunek sklepu

  • kontrola terminu ważności towaru

  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie w powierzone zadania

  • odpowiedzialność, uczciwość, komunikatywność

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

  • mile widziana znajomość asortymentu z zakresu "DOM I OGRÓD"

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • motywujące wynagrodzenie + premia,

  • system szkoleń w zakresie wykonywanych zadań

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu OLX.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 3 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hellada Sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie przy ul. Al. Marszałka J. Piłsudskiego 48 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekruta

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 624064118