2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Krzysztof
Dodane 02 maja 2024

Doradca Klienta - E-Commerce - Handlowiec

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Living Home - Łączymy tradycycję z Innowacją!

Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

Miejsce pracy: KATOWICE

Living Home, firma z branży wysoko jakościowych i innowacyjnych materiałów wykończeniowych, poszukuje ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu i Sprzedaży. Jeśli posiadasz wyczucie smaku, które można wykorzystać w designie wnętrz i chcesz rozwinąć skrzydła w handlu i marketingu, dołącz do naszego zespołu i pomóż kształtować przestrzenie marzeń naszych klientów!

Twoje zadania:

  • Obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych w salonie firmowym,

  • Prowadzenie profili w mediach społecznościowych (Instagram 65 000 obserwujących, Tik Tok 30 000 obserwujących, Facebook 30 000 obserwujących)

  • Doradztwo w zakresie doboru materiałów wykończeniowych.

  • E-commerce, sprzedaż przez marketplace'y - Allegro, Olx, Facebook

  • Drop shipping, wprowadzanie produktów na rynek,

  • Monitorowanie trendów rynkowych i nowości produktowych.

Oczekujemy:

  • Zaangażowania, odpowiedzialności, chęci do pracy. Reszty można się nauczyć, a my będziemy wspierać Cię w rozwoju i powiększaniu Twoich kompetencji. Jeśli nie posiadasz, którejś z tych cech to nie aplikuj na to stanowisko. Doświadczenie w sprzedaży nie jest wymagane, ale wymienione wcześniej cechy już tak.

Mile widzane:

  • Znajomość ChatGPT i innych narzędzi AI.

  • Status studenta.

Oferujemy:

  • Pracę w zmotywowanym i kreatywnym środowisku.

  • Wynagrodzenie i system premiowy zależny od Twoich wyników.

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Dostęp do najnowszych trendów i technologii w branży.

Dołącz do Living Home i twórz z nami przestrzenie, które inspirują i zachwycają!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 891693197