2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Częstochowa
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Klienta - energia odnawialna, dofinansowania, kredyty!

Wynagrodzenie

8 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dołącz do naszego zespołu handlowców!

Szukamy osób z pasją do sprzedaży, które chcą rozwijać się w branży energii odnawialnej! Jeśli lubisz kontakt z klientem, jesteś zdeterminowany i gotowy na nowe wyzwania, to ta praca jest dla Ciebie!

Stanowisko: Handlowiec ds. energii odnawialnej

Lokalizacja: Śląsk

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz termomodernizacji budynków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych

  • Doradztwo i wsparcie klienta w doborze optymalnych rozwiązań

  • Współpraca z działem kredytowym w zakresie programu "Czyste powietrze", w tym:

    • Zabezpieczanie dofinansowania w programie "Czyste powietrze" do 135 000 zł dla klientów

    • Świadczenie pomocy w uzyskaniu kredytu bankowego

    • Przekazywanie klientom informacji o dostępnych dofinansowaniach i programach rządowych

  • Promowanie różnych korzyści, jakie oferuje firma, w tym własne centrum obsługi klienta, profesjonalne wsparcie oraz atrakcyjne programy lojalnościowe

    Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)

  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem

  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

Atrakcyjny system wynagrodzenia

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Profesjonalne szkolenia produktowe i wsparcie w codziennej pracy

Własne centrum obsługi klienta oraz dedykowanego doradcę kredytowego

Innowacyjny system Leadowy oparty na AI !

Jeśli jesteś gotowy na wyzwania i chcesz być częścią zespołu, który zmienia świat na lepsze - aplikuj już dziś!

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 914312033