2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zabrze
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca Klienta / Handlowiec w CentrumKostkiBrukowej i PokryćDachowych

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Oferta Pracy:

Stanowisko: Handlowiec/Sprzedawca

Firma: A-Zet Group

Lokalizacja: Zabrze, Biskupice

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę pełny etat (możliwość również podjęcia pracy na pół etatu)

Opis stanowiska:

Obsługa klientów w centrum kostki brukowej i pokryć dachowych. Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych. Doradztwo klientom w zakresie oferowanych produktów. Realizacja ustalonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

Doświadczenie w obszarze handlu lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem lecz nie wymagamy, wszystkiego Cie nauczymy . Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność. Dobra organizacja pracy własnej oraz inicjatywa oraz zaangarzowanie

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełny etat lub pól. Atrakcyjne premie uznaniowe. Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Jak aplikować:

Prosimy o przesyłanie CV na E-mail lub olx

Biuro[małpa]azet.group

Biuroazetgroup[małpa]gmail.com

Zachęcamy do aplikowania wszystkich zainteresowanych kandydatów. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy w A-Zet Group!

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 914613536