2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Częstochowa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Raków
Dodane 12 kwietnia 2024

Doradca klienta / sprzedawca - ATRAK. WYNAGR. + PROWIZJA + PREMIA!

Wynagrodzenie

6 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Raków

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Działająca od blisko 200 lat na rynku firma zatrudni osoby na stanowisko Doradcy Klienta.

Osoby, których szukamy:

  • osoby energiczne, otwarte na kontakt z klientem w celu rozmów z klientami detalicznymi i firmowymi.

  • mile widziani doświadczeni doradcy klienta, sprzedawcy, handlowcy, osoby które lubią wykonywać swoja pracę z pozytywnym nastawieniem i zaangażowaniem, a przy tym chcą dużo zarobić

  • chętnie porozmawiamy również z osobami, które nie mają doświadczenia w sprzedaży, ale bardzo chciałyby zostać doradcami klienta i są gotowi się tego nauczyć!

    Wymagania/obowiązki:

  • spotkania/rozmowy z klientami detalicznymi/firmowymi

  • budowanie własnej bazy klientów

  • obsługa powierzonego portfela klientów

  • sprzedaż bezpośrednia

Oferujemy:

  • postawę wynagrodzenia od 6 000 - 8 000 zł

  • premie kwartalne do 20 000 zł i prowizje od sprzedaży

  • benefity dla pracowników (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, zniżki na ubezpieczenia)

  • szkolenie wdrożeniowe do pracy z wynagrodzeniem

  • 3-miesięczny okres wdrożeniowy pod opieką mentora z wynagrodzeniem

  • atrakcyjna ścieżka kariery zawodowej

Wymagane:

wykształcenie: minimum średnie + prawo jazdy kat.B + zaświadczenie o niekaralności

ZAAPLIKUJ - JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ ENERGICZNĄ I UŚMIECHNIĘTĄ - CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Mile widziane osoby z Częstochowy i okolicy.

Praca przy ul. Jagiellońskiej, koło centrum handlowego Jagiellończycy.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Raków
ID: 859863015