2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Trzcianka
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Klienta Indywidualnego i Hurtowego - Galeria Wnętrz Hurtownia

Lokalizacja

Trzcianka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku ze znacznym rozwojem, firma PHU CZAJKA poszukuje pracownika

na stanowisko:

Pracownik Sklepu – Doradca klienta/Sprzedawca materiałów remontowo-budowlanych

Zadania na stanowisku pracy:

• sprzedaż produktów i usług zgodnych z aktualną ofertą firmy

• profesjonalna obsługa

• budowanie dobrych relacji z obecnymi klientami

• wykładanie towaru i dbanie o właściwą ekspozycję produktów

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia minimum zawodowego

• bardzo dobrej organizacji pracy i dokładności

• umiejętności pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole

• motywacji do pracy i chęci doszkolenia się

• znajomość branży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• pracę w zgranym zespole

• motywacyjny system wynagrodzenia (wynagrodzenie stałe oraz premia)

• możliwość rozwoju osobistego i awansu w strukturach firmy

Kandydatów prosimy o wysyłanie CV lub kontakt osobisty w siedzibie firmy:

P.H.U. CZAJKA, ul. 27 Stycznia 42, Trzcianka

Lokalizacja

Trzcianka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Trzcianka
ID: 819330271