2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Żory
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca Klienta Indywidualnego i Korporacyjnego

Wynagrodzenie

4 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaRekrutacja onlineKadra kierownicza

Chcesz pracować w zróżnicowanym wiekowo, nowoczesnym zespole sprzedażowym ?

Czujesz potrzebę nowego zawodowego wyzwania?

Szukasz pracy w której Twoje zaangażowanie zostanie bardzo dobrze docenione finansowo?

Cenisz sobie wsparcie przełożonych?

Mamy to wszystko !

Dołącz do mojego zespołu i realizujmy wspólne cele przy jednoczesnej dużej autonomii !

Korzyści ze współpracy:

·       Podstawa min. 3 000 zł + Wysokie Prowizje + System Premiowy

·       bogata oferta benefitów: Ubezpieczenie Grupowe, Medicover, Karta Multisport

·       profesjonalne szkolenia stacjonarne oraz wyjazdowe

·       wsparcie Menedżera zarówno na początku kariery jak i w kolejnych latach

·       wsparcie w budowaniu własnego biznesu i osobistej strategii pozyskiwania klientów

·       możliwość realizacji swoich marzeń

·       biura na terenie śląska - praca w dowolnym miejscu

·       przyjazna atmosfera w pracy

Jakie będą Twoje zadania:

·       sprzedaż produktów:

  • oszczędnościowo - inwestycyjnych (m. in. TFI, PPK, IKE, IKZE)
  • kredytowych (m.in. hipotecznych, inwestycyjnych dla firm, gotówkowych)
  • ubezpieczeniowych (m.in. majątkowych, oc, zdrowotnych, na życie grupowe i indywidualne)
  • leasing i factoring

·       obsługa klientów wg naszych standardów

·       stałe dokształcanie i doskonalenie umiejętności

Jesteś Kandydatem, którego szukam jeśli:

·       posiadasz średnie wykształcenie - warunek konieczny

·       jesteś otwarty i potrafisz budować relacje z ludźmi

·       jesteś osobą etyczną

·       potrafisz uważnie słuchać i jesteś pozytywnie nastawiony do świata

·       wiesz czego chcesz, jesteś zdeterminowany i nastawiony na realizację celu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 736468759