2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chorzów
Dodane 08 maja 2024

Doradca Klienta - infolinia

Wynagrodzenie

4 700 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz się rozwijać- świetnie trafiłeś!

Szukasz pracy i chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe?

A może zastanawiasz się nad zmianą dotychczasowego miejsca pracy?

Poszukujemy zaangażowanych, punktualnych i sumiennych osób do podjęcia współpracy w Call Center.

Twoje zadania:

Obsługa połączeń z przygotowanych baz klientów

Udzielanie informacji dotyczących nowych ofert, zniżek dla stałych klientów oraz sprzedaż produktów sieci PLUS i POLSAT BOX

Nasze wymagania:

Umiejętność słuchania i skutecznej komunikacji z klientem

Gotowość do pracy „stałej/elastycznej” w godzinach w zakresie 8 – 21 (możliwość swobodnego połączenia pracy z nauką)

Umiejętność pracy w zespole, motywacja, zaangażowanie

Oferujemy

Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy

Pracę od zaraz

Pakiet benefitów (min. Multisport, prywatna opieka medyczna)

Dobra lokalizacja (blisko przystanki)

Gwarantowana stawka godzinowa 27,70 brutto + system motywacyjny (prowizja)

Poszerzanie swoich kompetencji w zakresie obsługi Klienta

Konkursy

Możliwości rozwoju w strukturach firmy (możliwość awansu)

Doświadczenie w pracy w call center można wspaniale wykorzystać do dalszej kariery zawodowej à o nic się nie martw! Wszystkiego Cię nauczymy :)

 Administratorem danych osobowych jest Liberty Poland SA z siedzibą w Warszawie (04-028),al. Stanów Zjednoczonych 61. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się na stronie www.liberty.eu.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 862578527