2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Giżycko
kaes
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Klienta kaes. Giżycko

Lokalizacja

Giżycko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

W kaes. tworzymy warunki do rozwoju, dla każdego zarówno osób z wieloletnim doświadczeniem w branży modowej jak i tych kandydatów, dla których współpraca z nami jest pierwszym doświadczeniem zawodowym.

Budując nasze zespoły zapraszamy do współpracy osoby z pasją do mody, angażujące się w pracę zespołową, lubiące kontakt z klientem i ceniące sobie stabilne zatrudnienie.

Obecnie do naszego zespołu kaes. poszukujemy osoby na stanowisko

Doradca Klienta - Sprzedawca

Wymiar etatu: 1/1

Twój zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klienta i aktywna sprzedaż (tego nauczymy Cię zgodnie z najwyższymi standardami),

  • dbanie o ekspozycję towaru na podstawie instrukcji Visual Merchandising, (nasz dział VM i Twój przełożony przygotuje Cię do samodzielnej pracy),

  • praca zespołowa i wzajemne wsparcie w wykonywaniu codziennych obowiązków, takich jak: przyjęcia dostaw, przygotowanie asortymentu do ekspozycji, obsługa przy kasie, utrzymanie porządku w sklepie.

Nasze wymagania:

  • zaangażowanie, chęć do pracy i rozwoju (to coś z czym trzeba do nas przyjść a my będziemy Cię w tym wzmacniać każdego dnia pracy),

  • pozytywne nastawienie do budowania relacji z klientem, komunikatywności i otwartości,

  • zainteresowanie modą, markowymi produktami z asortymentu kaes.

  • dyspozycyjność do pracy w godzinach otwarcia sklepu, w tym min. 2 soboty w miesiącu,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w sieci sklepów odzieżowych.

Oferujemy:

  • otrzymasz umowę o pracę

  • zapewnimy Ci szkolenia wdrożeniowe oraz stanowiskowe,

  • będziesz pracować z rozpoznawalnymi markami fashion, w tym naszą marką własną kaes.,

  • skorzystasz z rabatów pracowniczych na zakupy w sklepach kaes.,

  • zadbasz o swoje zdrowie korzystając z prywatnej opieki medycznej Medicover i karty MultiSport w atrakcyjnej cenie,

  • ubezpieczysz Siebie oraz Swoich bliskich w ramach ubezpieczenia grupowego PZU,

  • zyskasz realną szansę rozwoju i awansu - znaczna część naszych pracowników awansuje wewnętrznie.

Wyślij swoje CV już teraz i dołącz do naszego zespołu kaes.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Giżycko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Giżycko
ID: 912440768