2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bogucice
Dodane 10 maja 2024

Doradca Klienta Katowice | Sprzedaż drzwi

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: KATOWICE

Opis stanowiska: Doradztwo w zakresie doboru stolarki okiennej, drzwiowej i innych oferowanych produktów przez firmę. przygotowywanie ofert dla Klientów zgodnie z potrzebami i zapytaniami, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy profesjonalna obsługa klienta, dbanie o wygląd i estetykę salonu, współpraca z projektantami i pozyskiwanie nowych kontrahentów.

Wymagamy:

Mile widziane doświadczenie w branży, osobom niedoświadczonym oferujemy szkolenia. Szybka umiejętność uczenia się.

Motywacja, samodzielność, szybkość działania w powierzonych obowiązkach.

Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, wysoka kultura osobista

Dynamiczność, zaangażowanie, determinacja oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Praca również w sobotę i niedziele handlowe.

W zamian oferujemy:

• stabilne zatrudnienie

• umowa o pracę

• wysokie premie

• uczestnictwo w szkoleniach produktowych i handlowych. spotkania z projektantami i architektami

• motywacyjny system wynagrodzeń

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres za pośrednictwem olx

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 917402590