2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Siedlce
Dodane 13 kwietnia 2024

Doradca Klienta/ Sprzedawca w salonie z garniturami Kubenz

Wynagrodzenie

4 242 - 5 200 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Salon z modą męską poszukuje doradcy klienta

Zakres obowiązków:

Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Firmy

Obsługa kasy fiskalnej

Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru oraz o porządek na sali sprzedaży

Przyjmowanie dostaw oraz przygotowywanie towaru do sprzedaży

Wymagania:

Doświadczenie w obsłudze Klienta

Umiejętność pracy w Zespole

Dyspozycyjność

Wysoka kultura osobista

Zainteresowanie modą

Pierwszy miesiąc na okresie próbnym obowiązuje umowa zlecenie, po tym czasie możliwe jest przejście na umowę o pracę. Kwoty wynagrodzenia podane w brutto.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 904029207