2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Toruń
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca klienta/koordynator biura - Formacolor

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Formacolor - w swojej ofercie posiadamy produkty skierowane zarówno dla klientów indywidualnych jak również firm, instytucji i przemysłu.

Specjalizujemy się w zakresie zewnętrznych osłon przeciwsłonecznych.

Stawiamy na wysoka jakość i bezpieczeństwo dlatego wszystkie proponowane przez nas produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i aprobaty techniczne. Naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie techniczne z zakresu systemów ochrony przeciwsłonecznej i automatyki.

Twój zakres obowiązków:

Profesjonalna obsługa klienta w oparciu o najwyższe standardy.

Prezentacja najnowszych trendów zadaszeń tarasowych i osłon przeciwsłonecznych.

Ofertowanie produktów w oparciu o firmowe szablony.

Wprowadzanie zamówień do systemu.

Śledzenie poczty mailowej. Szybka reakcja na zapytania klientów.

Bieżąca obsługa biura.

Nasze wymagania:

Jak Cię widzą tak Cię piszą. W myśl tej reguły od Ciebie oczekujemy schludnej prezencji.

Komunikacja i organizacja. Cenimy osoby komunikatywne i dobrze zorganizowane.

Organizacja: robimy wszystko zgodnie z harmonogramem, mówimy nie prokrastynacji!

Pełna dyspozycyjność w ramowych godzinach działania firmy

Oferujemy:

Do naszego zespołu dołączysz w oparciu o Umowę o pracę pełno etatową lub B2B

Oferujemy Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 oraz dwie wybrane soboty 10 - 12:30.

Zapewnimy Tobie przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy.

Szkolenia. Nasi Specjaliści handlowi zrobią z Ciebie Specjalistę!

Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop

Wynagrodzenie zawsze na czas.

Uwaga! Prosimy o nie przesyłanie CV ze zdjęciami z wakacji i itp. Takie aplikacje będą automatycznie odrzucane. Próbując podjąć pracę na stanowisku Doradca klienta/koordynator biura wymagamy minimum wysiłku zrobienia sobie zdjęcia profesjonalnego.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 909409814