2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Dolnośląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wrocław
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Fabryczna
Dodane 30 kwietnia 2024

Doradca Klienta Korporacyjnego (Segment Small)

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Jakie będą Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa przedsiębiorstw segmentu Small (5-20 mln obrotu rocznie),
  • realizacja zadań wynikających z operacyjnego i przychodowego planu sprzedaży Departamentu,
  • skuteczna sprzedaży produktów bankowych dla klientów własnego portfela (x-sell),
  • sporządzanie aplikacji kredytowych i ich procesowanie w systemach bankowych,
  • koordynowanie bieżącej współpracy pomiędzy klientami własnego portfela, a pracownikami innych obszarów działalności Banku,
  • współpraca z ekspertami innych jednostek bankowych, w tym z obszaru ryzyka,
  • dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta.

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze Klientów Korporacyjnych,
  • posiadasz wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, bankowość, ekonomia lub pokrewne),
  • swobodnie poruszasz się w obszarze zagadnień analizy finansowej przedsiębiorstw,
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (w tym umiejętność diagnozowania, uświadamiania potrzeb i negocjacji),
  • charakteryzuje Cię swoboda w nawiązywaniu kontaktów biznesowych oraz zrozumienie swoich klientów i umiejętność dostosowywania oferty do ich oczekiwań,
  • jesteś osobą zmotywowaną do rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji,
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje,
  • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat itp.).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 910697387