2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Radom
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradca Klienta Lavard

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Polska firma, dynamicznie rozwijająca się w branży mody męskiej, poszukuje kandydatów na stanowisko „Doradca Klienta”, do salonu firmowego "Lavard" w Galerii Słonecznej w Radomiu.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta na wszystkich etapach sprzedaży - od momentu pierwszej rozmowy, zbadania potrzeb po finalizację sprzedaży

  • Znajomość i realizacja indywidualnego planu sprzedaży

  • Stała kontrola jakości i wyników pracy (praca w oparciu o wskaźniki)

  • Dbanie o wizerunek salonu

  • Obsługa dostaw w salonie. Przygotowanie asortymentu do sprzedaży

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby, która posiada wysokie kompetencje komunikacyjne - jest otwarta, uśmiechnięta, energiczna. Potrafi budować dobre relacje z klientami i współpracownikami

  • Jest zorientowana na klienta - potrafi nawiązać z nim rozmowę, zbadać i odpowiadać na jego potrzeby czy obiekcje, jest empatyczna

  • Jest pracowita, nastawiona na osiąganie bardzo dobrych wyników sprzedażowych - dajemy w tym wsparcie jednak oczekujemy zaangażowania w realizację wyznaczanych celów

  • Chce się uczyć i zwiększać swoje kompetencje niezbędne w codziennej pracy

  • Znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • Pełne świadczenia

  • System szkoleń

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (systemy premiowania)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez PSO sp. z o.o.''

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 877932717