2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Suchy Las
Leroy Merlin Polska Spz oo
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca Klienta - LEROY MERLIN - Poznań Suchy Las

Wynagrodzenie

4 600 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: Nie

Opis

Dołącz do Ekipy:

Kim jesteśmy

Nasza firma to przyjazne i stabilne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji.  Doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami oraz tworzymy nowe miejsca pracy.

Jesteśmy różni i chcemy być różni. Na różnorodności Pracowników budujemy naszą markę. Jesteśmy Pracodawcą rów(ż)nych możliwości - niezależnie od tego kim jesteś, co robisz, ile masz lat czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności - czekamy na Ciebie.

Nasza rekrutacja w 4 prostych krokach:

  • złóż aplikację i wypełnij obowiązkową ankietę, która pokaże czy do siebie pasujemy

  • porozmawiaj telefonicznie ze specjalistą pozyskiwania talentów

  • spotkaj się z przyszłym przełożonym

  • czekaj na informację zwrotną

Pasujemy do siebie jeżeli:

  • lubisz pracę z ludźmi

  • potrafisz nawiązywać i budować kontakty

  • cechuje Cię pogodne usposobienie, życzliwość  i  naturalność

  • masz pozytywne nastawienie do zmian

  • wiesz jak ważna jest wiedza,  dążysz do jej zdobywania i ciągle się uczysz

  • budujesz zaufanie poprzez terminowość, słowność i staranność działań

  • rozumiesz różnorodność potrzeb innych

  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Zobacz  jakie zadania na Ciebie czekają

  • sprzedaż kompleksowa produktów i usług

  • budowanie długotrwałych relacji i lojalność klienta

  • dbanie o wizerunek sektora oraz ekspozycję i oznakowanie oferty produktowej

  • dbanie o zgodność i aktualność stanów magazynowych

  • dbanie o  realizację zamówień klientów

  • dbanie o swój rozwój, dzielenie się wiedzą i informacjami

  • dbanie o bezpieczeństwo klientów i pracowników zgodnie z procedurami

I co Ci  oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz jego regularne rewizje (uzależnione od kompetencji, poziomu realizacji zadań oraz stażu pracy na danym stanowisku);

  • premię kwartalną, której wysokość zależy od wyników sklepu i działu, w którym będziesz pracować.

  • udział w wynikach - raz w roku otrzymasz środki, które możesz zainwestować w zakup akcji Leroy Merlin;

  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, bo dla nas stabilne warunki zatrudnienia od zawsze są priorytetem;

  • ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną, bo spokojna i zdrowa przyszłość są najważniejsze;

  • programy rozwojowe, bo stale wspieramy Twój rozwój;

  • dostęp do kursów i szkoleń, bo dzielimy się wiedzą i doświadczeniami;

  • platformę do nauki języków dla Ciebie i Twoich bliskich (eTutor), bo z nami możesz szlifować języki i podbijać świat;

  • platformę psychologiczną, edukacyjną i wellbeingowa Mindgram z nielimitowanym dostępem do konsultacji ze specjalistami (psychologowie, terapeuci, trenerzy profilaktyki zdrowia), bo Twój rozwój i dobrostan są dla nas ważne;

  • platformę benefitów MyBenefit (w tym karta MultiSport), bo dajemy Ci możliwość wyboru;

  • smartfona również do użytku prywatnego, bo lubimy być mobilni w naszej pracy;

  • zniżkę na zakupy w naszych sklepach, bo wspieramy Cię w realizacji Twoich marzeń;

  • pożyczkę na pierwsze mieszkanie, na bardzo korzystnych warunkach, bo ułatwiamy Ci start w samodzielność;

  • dofinansowanie do termomodernizacji, bo dbamy o Twoje oszczędności i myślimy o środowisku;

  • płatny program poleceń pracowniczych, bo wiemy, że nasi Pracownicy są najlepszymi ambasadorami.

Znajdź miejsce w Ekipie!

Więcej o nas:

kariera.leroymerlin.pl/

instagram.com/domambasadorowlm/

facebook.com/karieraleroymerlin.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 805759286