2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Kraśnik
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Klienta - Magazynier

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Market remontowo - budowlany DOMI w Kraśniku zatrudni pracowników na stanowiska:

  • DORADCA KLIENTA - MAGAZYNIER

Opis Stanowiska:

  • profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów detalicznych

  • doradztwo produktowe, sporządzanie wycen i ofert handlowych

  • aktywna obsługa, kreowanie i prowadzenie sprzedaży

  • dbałość o ekspozycję i wizerunek działu

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży detalicznej

  • komunikatywność, otwartość na klienta

  • dokładność, dyspozycyjność, rzetelność

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i marce na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy

  • szkolenia fachowe

  • dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 914180382