2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Podgórze
Dodane 11 kwietnia 2024

Doradca Klienta | Manager Zespołu Sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja online

Szukamy osób na stanowiska Doradcy Klienta lub Managerów Zespołów Sprzedaży.

Chciałbyś / Chciałabyś pracować tak, aby czas pracy był uwarunkowany tylko przez Ciebie?

Jesteś przedsiębiorczy/przedsiębiorcza?

Chciałbyś/Chciałabyś zmienić coś w swoim życiu, zacząć więcej zarabiać i mieć więcej czasu dla swoich bliskich?

Szukasz niestandardowej, nieszablonowej pracy, a do tego lubisz świetną atmosferę i imprezy integracyjne?

Co oferujemy?

• Podstawowe wynagrodzenie 5000 zł + Wysokie Prowizje + Premia kwartalna

• bogata oferta benefitów: Ubezpieczenie Grupowe, Prywatna opieka medyczna, Karta Sportowa, Zniżki do naszych partnerów biznesowych!

• profesjonalne szkolenia stacjonarne oraz wyjazdowe

• wsparcie Menedżera zarówno na początku kariery jak i w kolejnych latach

• wsparcie w budowaniu własnego biznesu i osobistej strategii pozyskiwania klientów

• możliwość realizacji swoich marzeń

• biuro nowoczesnym biurowcu w Krakowie - praca w dowolnym miejscu

• świetna atmosfera w biurze

Dajemy możliwość rozwoju w kilku kierunkach m.in Managera Zespołu Sprzedaży, Trenera czy Specjalisty.

Dla osób kandydujących na stanowisko Managera Zespołu Sprzedaży warunki współpracy będą omawiane indywidualnie.

Jakie będą Twoje zadania jako Doradca?

• sprzedaż produktów Finansowych

• obsługa klientów wg naszych standardów

• stałe dokształcanie i doskonalenie umiejętności

• realizacja indywidualnych celów (dodatkowe możliwości finansowe)

Jakie będą Twoje zadania jako Manager Zespołu Sprzedaży?

• rozbudowa podległego zespołu sprzedażowego

• dbanie o realizację planów i indywidualnych celów (dodatkowe możliwości finansowe)

Jesteś Kandydatem, którego szukam jeśli:

• posiadasz średnie wykształcenie - warunek konieczny

• jesteś otwarty i potrafisz budować relacje z ludźmi

• jesteś osobą etyczną

• potrafisz uważnie słuchać i jesteś pozytywnie nastawiony do świata

• wiesz czego chcesz, jesteś zdeterminowany i nastawiony na realizację celu

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 909663324