2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 13 maja 2024

Doradca klienta Midi Zoo Nowy Dwór Mazowiecki, Akwarysta -hobbysta

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy siecią polskich sklepów zoologicznych , dokładamy wszelkich starań, aby życie zwierząt i ich Opiekunów było prostsze oraz przyjemniejsze. W naszych sklepach oferujemy produkty wysokiej jakości dla każdego Pupila.

Związku z rozwojem sklepu w poszukujemy:

- akwarysta

W zgłoszeniu proszę o wpisanie stanowiska.

Dołącz do Nas !

  • Zadania :

    • obsługa Klientów zgodnie ze standardami Marki

    • przyjmowanie dostaw kompleksowa

    • opieka nad zwierzętami / rybami

    • dbanie o czystość sklepu

    • troska o estetykę i standard ekspozycji produktów

    • zaangażowanie i chęć rozwoju pozytywne nastawienie , otwartość

    • doświadczenie na oferowanym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • praca w firmie w , której poczujesz się doceniony

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowa zlecenie/ umowy o pracę

    • zniżkę na cały asortyment dostępny w naszych sklepach

    • atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

    • przyjazną atmosferę

  • proszę o wpisanie stanowiska

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 917966863