2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sosnowiec
Cezary Kotliński
Dodane 27 kwietnia 2024

Doradca klienta Nationale Nederlanden

Wynagrodzenie

4 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja onlineKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz firmowych

  • Prowadzenie spotkań i rozmów z Klientami oraz utrzymywanie długookresowych relacji z nimi

  • Skuteczne oferowanie Klientom naszych rozwiązań

  • Dbałość o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Klientów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość

  • Komunikatywność i nastawienie na rozwój

  • Zainteresowanie współpracą w oparciu o umowę B2B

  • Etyczne i uczciwe podejście do Klienta

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta

To oferujemy:

  • WIĘCEJ na Twoim koncie - Twoja prowizja od sprzedaży nie ma u nas górnej granicy i jest równie wysoka, co Twoje zaangażowanie. Za Twoją pracę po prostu płacimy bardzo dobrze. Przez pierwsze 2 lata zapewnimy Ci specjale warunki „na start” oferując Ci stałe wynagrodzenie oraz prowizję zależną od sprzedaży.

  • WIĘCEJ praktycznej wiedzy – Nauczymy się wszystkiego o ubezpieczeniach, co będzie Ci potrzebne. Twój Menadżer zatroszczy się o Ciebie w procesie wdrożenia do pracy. Zależy nam na Twoim sukcesie zawodowym.

  • WIĘCEJ możliwości – my je stwarzamy, a Ty wybierasz swoją ścieżkę. Możesz być Doradcą ale możesz też zbudować Twój własny zespół sprzedażowy i awansować na Menadżera.

  • WIĘCEJ niż zespół – oprócz dobrych relacji, wparcia, otwartości i pomocy doświadczonych koleżanek i kolegów będziesz częścią firmy będącej liderem w sprzedaży ubezpieczeń na życie.

  • WIĘCEJ motywacji - programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami – wystarczy się zaangażować i będziesz miał szasnę zwiedzić z nami świat!

  • WIĘCEJ z życia - zapomnij o sztywnych ramach, bo swój grafik dopasowujesz do życia prywatnego. Nie na odwrót!

  • WIĘCEJ wygody - stawiamy na elastyczność i otwarte podejście do współpracy. Pracujesz skąd chcesz i jak chcesz! Mamy do tego niezbędne procesy i narzędzia, które wesprą Cię w kontaktach z Klientami.

  • WIĘCEJ dodatkowych korzyści – karta „Multisport”, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wyjazdy integracyjne i szkoleniowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 887829856