2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Praga-Południe
A.S.
Dodane 14 maja 2024

Doradca Klienta Nespresso Warszawa (Ostrobramska)

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendyRekrutacja online

Zatrudnij się jako Doradca Klienta Nespresso w zespole MS Services!

MS Services doświadczony partner w obszarze wsparcia sprzedaży, działający dla czołowych liderów rynku, w chwili obecnej, poszukuje dynamicznych i zorientowanych na klienta jednostek dołączających do naszego zespołu w kanale Elektro na stanowisku:

DORADCA KLIENTA NESPRESSO

Lokalizacja: Warszawa (Ostrobramska)

 O nas:

- MS Services dostarcza profesjonalne usługi w zakresie outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu oraz promocji i animacji sprzedaży.

- Jesteśmy partnerem renomowanych firm, w tym Procter & Gamble, Kompanii Piwowarskiej, Nestle, PPG&Tikkurila i Pepsi Cola GB.

Rola i obowiązki:

- Stacjonarna praca, zapewniająca bezpośredni kontakt z klientami.

- Profesjonalna obsługa klientów, włączając w to serwowanie wyjątkowej kawy Nespresso oraz pomoc w wyborze najlepszego ekspresu

- Dbanie o wizerunek marki Nespresso oraz atrakcyjne prezentacje w sklepie.

- Twoje osiągnięcia zostaną nagrodzone – premie za osiągnięcie założonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

- Umiejętność nawiązywania relacji oraz chęć wykorzystania tej umiejętności w bezpośredniej pracy z klientami.

- Konsekwencja i zdolność do realizacji wyznaczonych celów.

-Status studenta.

- Rozumienie, że sympatia, zaufanie i poświęcony czas są kluczowe w sprzedaży; pragnienie bycia doradcą, który jest polecanym przez klientów.

 Mile widziane:

- Doświadczenie w sprzedaży w dowolnej branży.

 Oferujemy:

- Pracę dodatkową, obejmującą popołudnia, soboty oraz niedziele handlowe.

- Elastyczny wymiar czasu pracy od  50 do 80 godzin miesięcznie.

- Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjne premie miesięczne, uzależnione od wyników.

- Umowę zlecenie.

- Szkolenia produktowe i sprzedażowe.

- Możliwość rozwijania kompetencji sprzedażowych.

Dołącz do naszego zespołu, który ceni profesjonalizm i wysoką jakość obsługi klienta. Aplikuj już teraz przez formularz!

 MS Services - Wspieramy Twój rozwój, budujemy Twoją karierę.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 915436230