2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Podgórze
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca klienta - oferta dla studentów

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko Doradca Klienta

Oferta skierowana dla studentów studiów zaocznych lub studentów 4-5 roku.

Miejsce pracy; ul. Dobry Początek, Kraków - Rybitwy

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta

  • pozyskiwanie nowych klientów dla firmy

  • przygotowywanie ofert i wycen

  • obsługa sprzedażowa i po sprzedażową

  • sporządzanie dokumentacji sprzedaży, projektu, montażu

  • doradztwo techniczne

  • prezentację produktów firmy

  • współpracę z innymi działami

Nasze wymagania:

  • znajomość na poziomie komunikatywnym języka angielskiego lub języka niemieckiego

  • umiejętności handlowe

  • swobodne poruszanie się w środowisku MS Office - Word, Excel, Power Point, arkusze google

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w zespole

  • nastawienie na realizację celów

  • prawo jazdy kat. B

  • status studenta - studia zoczone lub studenci 4-5 roku

To oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie, zaawansowanej technologicznie

  • praca stacjonarna

  • zatrudnienie na umowę zlecenie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość wymiany doświadczeń i wsparcie bieżącej pracy

  • możliwość realizacji pasji sportowych w społecznościach firmowych

  • spotkania integracyjne

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 913974415